Kamu ve özel kurumların finansal olarak ilerlettikleri süreçlerin Gelir İdaresi Başkanlığı’na elektronik olarak iletilmesi ile başlayan E-Dönüşüm süreçlerini Geliştirmiş olduğumuz ürünler ile sağlamaktayız. Firmaların süreçlerine uygun olacak şekilde ürünlerimizin uyarlama ve kurulumunu yapıp; firmaların E-Dönüşüm geçişleri ve bu geçiş sonrası bakım ve desteğini sağlamaktayız. E-Defter, E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-İmza ve İhracat faturaları için e-dönüşüm süreçleri başta olmak üzere, e-dönüşüm ürünlerimiz ile süreçlerin Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınlamış olduğu yasal süreçlere uygun olacak şekilde dönüşümü gerçekleştirmekte, aynı zamanda Mali mühür eklemelerini de yaparak e-dönüşüm süreçlerinin aktif olarak kullanılmasını sağlamaktayız.

E-İrsaliye

E-İrsaliye ürünümüz ile firmaların mal hareketlerine ilişkin sevk irsaliyelerinin elektronik olarak hazırlanması, gönderilmesi, görüntülenmesi ve cevap irsaliyelerinin de aynı şekilde elektronik olarak iletilmesi sağlanmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

E-MÜSTAHSİL

E-Müstahsil ürünü ile SAP sisteminizde oluşturduğunuz müstahsil makbuzları Lupe E-mm ürününün kokpitine düşer ve bu kokpit aracılığı ile Özel Entegratörün sistemine gönderimi&takibi sağlanır.

Ayrıntılı Bilgi

E-Fatura

E-Fatura ürünümüz ile E-fatura mükellefi olan tüm mükelleflere E-fatura gönderimi ve gelen e-faturaların alınması ve bu faturalara kabul veya ret cevap gönderimi ve faturaların görüntülenmesi sağlanmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

E-Defter

E-Defter ürünümüz ile defterlerin ibraz edilmesi elektronik olarak sağlanmaktadır. E-Defterin oluşturulması ve gönderilmesi gerçekleştirilir.

Ayrıntılı Bilgi

E-Mutabakat

E- Mutabakat ile, mutabakat yapılması istenen işletmelere otomatik iletişim kurulması sağlanmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

E-Arşiv

E-Arşiv ürünümüz ile E-fatura mükellefi olmayan mükelleflere faturaların mail, SMS yolu ile gönderilmesi veya kâğıt belge olarak iletilmesi sağlanabilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi