"Geri Bildirim Alma" Seminerimizde Buluştuk

Liderlerimizle gerçekleştirdiğimiz Rol Çalışması Deneyimi ve Geri Bildirim Verme Atölyesinin ardından tüm ekibimizle yaptığımız Geri Bildirim Alma seminerimizi gerçekleştirdik. Seminerde, geri bildirim almanın ve vermenin önemini, bilişsel çarpıtmaları ve soruların gücünü konuştuk. Çalışmalarımızı birlikte yürüttüğümüz HRLand- Gaye Önsel Hocamıza katılımı ve değerli bilgilerini bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederiz.

"Sap Danışmanlığı" seminerimizi gerçekleştirdik.

Bilkent Üniversitesi CTIS Bölümü'nün düzenlediği ''Sap Danışmanlığı'' seminerimizi gerçekleştirdik. Başta hocalarımız ve öğrenci arkadaşlarımız olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

ASAŞ Alüminyum Pratis entegrasyonu canlıda!

SAP-Pratis Konnektörü ile gerçekleştirdiğimiz ASAŞ & Pratis entegrasyon projemiz başarıyla hayata geçti. Bu süreçte emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Gebze-İzmir Otoyolu İşletme ve Bakım A.Ş. S/4HANA dijital dönüşüm projemiz hayata geçti.

Türkiye’nin ilk özel otoyolu projesi Gebze-İzmir Otoyolu İşletme ve Bakım A.Ş. S/4HANA dijital dönüşüm projemiz başarıyla hayata geçti. Otoyol işletmesi için S/4HANA uygulaması ile bir ilki gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz.

Olgun Çelik tedarikçi yönetim projemiz başladı!

Çelik sektörünün öncü kuruluşlarından Olgun Çelik SAP tedarikçi yönetimi uygulamalarının hayata geçirilmesinde Lupe uzmanlığını tercih etti.

Ekonomist Dergisi Kurucu Ortağımız İle Söyleşi Yaptı

Ekonomist Dergisi'nden Sibel Atik kurucu ortağımız Ethem Emrah Tali ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Temmuz 2020 sayısı e-Dönüşüm ekinde.

Lupe İlk 500'de!

Lupe ilk 500'de! BTHaber tarafından 22. si yapılan "Türkiye'nin ilk 500 Bilişim Şirketi Araştırması"nda genel klasmanda 468. sıradan, sistem entegratörü ve iş ortağı - Yazılım kategorisinde 76., ERP kategorisinde 11., Hizmet kategorisinde ise 110. Sıradan listeye girdik. Bu başarı Lupe ekibine ait. Tebrikler, Teşekkürler ...