LUPE ÇÖZÜM AİLESİ

     

E- Dönüşüm, lojistik ve idari çözümleri kapsayan Lupe çözüm ailesi işletmenizin ihtiyaçlarınıza yönelik hızlı, entegre, güvenilir ve etkin hazır çözümler sunmaktadır.

Özelleştirilebilir modüler yapısı sayesinde tüm çözümlerimiz farklı sektörlere hızlı adapte edilebilir, istenilen sonuca her işletmeye özgü bir şekilde ulaşabilmeyi sağlamaktadır.

Lupe çözüm ailesi yaygın kullanım ağı ile güvenilirliği fonksiyonel ve yapısal olarak kendisini kanıtlamış çözümlerden oluşmakla beraber performans ve güvenlik konularında işletmenizin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir.

E-Dönüşüm Çözümleri

Kamu ve özel kurumların finansal olarak ilerlettikleri süreçlerin Gelir İdaresi Başkanlığı’na elektronik olarak iletilmesi ile başlayan E-Dönüşüm süreçlerini geliştirmiş olduğumuz ürünler ile sağlanmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

Lojistik Çözümler

Lupe Lojistik Çözümleri ile lojistik ihtiyaçlara uçtan uca destek sağlanmakta, iş süreçlerinin fonksiyonalitesi arttırılarak daha etkin hale getirilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi

İdari Çözümler

Lupe İdari Çözümler ile işletmelerin idari süreçlerinin iyileştirmesi konusunda sunduğu hazır çözümler ile işletmeleri bir adım öne getirmek hedeflenmektedir.

Ayrıntılı Bilgi

Detaylar için bizi her zaman arayabilirsiniz +90 312 219 52 30

"AYRINTILI BİLGİ İSTEYİN" size özel çözümlerimizi sunalım!