SAP S/4 HANA PROJELERİ

     

SAP ERP ürün ailesinin son sürümü olan S/4 HANA, şirketlere dijitalleşme süreçlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çözerek çağın bir adım ötesine geçme fırsatı sunmaktadır. Günümüzde en değerli ve geri getiremediğimiz tek unsurun zaman olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda S/4 HANA ile kısalan süreçler ve veriye erişimin donanım ile desteklenerek kıyaslanamayacak ölçüde hızlanması ile birlikte firmalar süreçlerini en hızlı ve efektif şekilde yürütebilmektedir.

SAP S/4 HANA projeleri genel olarak firmaların büyüklüğüne ve süreçlerinin çeşitliliğine bağlı olarak 6 ay ile 2 yıl arası değişen sürelerde tamamlanabilmektedir. SAP projeleri kalabalık bir danışman ekibinin firma iş birimindeki anahtar kullanıcılar ile birlikte uzun soluklu, yoğun ve meşakkatli bir çalışma süreci gerektirir.

Bu sebeple sektördeki tecrübelerimize dayanarak projenin en önemli başarı faktörlerini aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

  • Üst yönetimin projeyi desteklemesi
  • Yüksek motive edilmiş proje ekibi
  • Konusunda uzman danışmanlar
  • İyi bir proje yönetimi

Lupe Danışmanlık olarak hayata geçirdiğimiz birçok projeyi bu temel faktörler üzerine inşa ederek başarıyla gerçekleştirdik.

Eğer dijital dönüşümünüz için bir danışmanlık şirketinden fazlasını, bir yol arkadaşı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar için bizi her zaman arayabilirsiniz +90 312 219 52 30

"AYRINTILI BİLGİ İSTEYİN" size özel çözümlerimizi sunalım!